Forumul spamerilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forumul acesta este dedicat in totalitate spamerilor.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Science-fiction

In jos 
+8
Revan
[:x] 1ng3rashul [:X]
vlad105
edy132
Cain
character5ura*
Bossulik
GodKiller
12 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
GodKiller
Admin
Admin
GodKiller


Posts : 101
Activitate : 27227
Reputation : 7
Join date : 05/07/2009
Location : Home

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 6:23 am

in topicul asta se va vorbi numai si numai despre extraterestri, SF si chestii de genul asta.
personal, sunt inebunit dupa SF-uri si sunt convins de existenta extraterestrilor si de faptul ca oamenii sunt o rasa subdezvoltata, incapabila sa se ridice deaspura micimii ei si sa se guverneze de una singura.
sper sa prind ziua in care voi vedea un alien
Sus In jos
http://spamers.n-stars.org
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 6:39 am

Regret sa te deazamgesc dar extraterestrii nu exista.Oricum omul(mai ales unii romani)sunt fiinte sub dezvoltate mintal exemple:injura ,sunt angramati si pe langa sunt si prosti gramada.

PS:si eu credeam in extraterestri(dar la varsta de 4 ani atunci credeam si in power puff=)) lol! )
Sus In jos
character5ura*
Admin
Admin
character5ura*


Posts : 38
Activitate : 27158
Reputation : 3
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 11:35 am

da' de unde stii tu ca nu exista extraterestrii? ai fost tu cumva in spatiu? .. tu stii cate galaxii si cate sisteme solare sunt doar in universul nostru? e imposibil, absolut imposibil ca macar pe una din acele milioane de planete( ma rog, cate or fi ele) sa nu existe viata.. si sa fim seriosi.. singurii care puteau sa descopere viata extraterestra sunt americanii, rusii si chinezii.. si stai relax ca si daca au descoperit acu sunt intr'o baza militara super secreta unde sunt supusi la teste, iar noi oamenii de rand nu o sa aflam niciodata de existenta lor, decat daca cineva din interior va vorbi.. da' si atunci cel care va vorbi va disparea fara urma si va fi declarat nebun.. deci get real! .. Shocked
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 1:37 pm

Cate galaxy si sisteme solare nu am zis ca stiu cate sunt dar daca sunt mai multe nu trebuie neaparat sa insemne ca exista extraterestrii crezi ca daca ar exista extraterestrii nu near ataca?Daca vrei sa vii cu un raspuns genul"Poate nici ei nu stiu ca noi existam"laso balta dupa cum se vede peste tot extraterestrii sunt fiinte superioare mintal dupa mine si un nou nascut extraterestru ar fii mai destept decat toti cei de la NASA.Oricum o tin pe a mea nu exista extraterestrii.
Sus In jos
character5ura*
Admin
Admin
character5ura*


Posts : 38
Activitate : 27158
Reputation : 3
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 2:18 pm

frate de cate ori nu au fost vazute asa zisele OZN'uri pe Pamant? iti zic eu ca exista dar nu ne ataca ci ne exploateaza.. vor sa vada cum evoluam noi si tehnologia noastra.. fii serios.. pe atatea milioane de planete sa nu existe viata macar pe 1 ? get real Shocked o tii tu pe a ta dar eu o tin pe a mea si pana la urma tot la vorba mea ajungi Rolling Eyes de unde stii ca nu sunt extraterestrii printre noi, deghizati cu tehnologii superioare special pentru a ne spiona? stiu ca devin cam SF dar duda.. in ziua de azi am invatat ca nimic nu mai e imposibil Wink
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 2:24 pm

Ai ceva dreptate dar nu sunt milioane de planete ci doar 9(10 cu soarele)dar nu spun ca nu ar putea exista dupa ce am vazut ceva pe animal planet miam dat seama ca nimic nu mai e imposibil si si eu incep sa cred si tot ce spune in filme cum ca ar fi destepti sau cum zic ei mai dezvoltati mintal ca noi e adevarat daca zici tu ca s-ar putea infiltra printre noi.
Sus In jos
Cain
Vip.
Vip.
Cain


Posts : 6
Activitate : 27111
Reputation : 0
Join date : 05/07/2009
Location : Iasi

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 2:26 pm

Bossulik a scris:
Ai ceva dreptate dar nu sunt milioane de planete ci doar 9(10 cu soarele)dar nu spun ca nu ar putea exista dupa ce am vazut ceva pe animal planet miam dat seama ca nimic nu mai e imposibil si si eu incep sa cred si tot ce spune in filme cum ca ar fi destepti sau cum zic ei mai dezvoltati mintal ca noi e adevarat daca zici tu ca s-ar putea infiltra printre noi.


banuiesc ca ai vazut pe discovery ..pe animal planet e despre animale..nu planete :-??
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 2:28 pm

CU planetele am invatat la scoala desi stiam din clasa a 3 a cate planete sunt la animal planet a fost un documentar unde zicea ca fluturii sug sange dar intr-o cantitate mica si de atunci pentru mine nimic nu mai e imposibil
Sus In jos
character5ura*
Admin
Admin
character5ura*


Posts : 38
Activitate : 27158
Reputation : 3
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 2:30 pm

1 ) 9 planete sunt in Calea Lactee ( galaxia noastra)
2 ) soarele e stea din cate stiam eu Shocked
3 ) exista mult mai multe galaxii decat Calea Lactee si mult mai multe universuri decat cel in care traim noi .. -> nu doar 9 planete cyclops

dute pe discovery si mai documenteaza'te Shocked sau ia'l pe cain.. ca si la el soarele e planeta What a Face
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 2:40 pm

Ma rog am gresit acolo stiam ca e o stea facuta din nu stiu ce oraf din spatiu...ma rog mi-am dat seama ca profa a gresit cand a spus ca sunt 9planete 10 cu soarele dar neah oricum 5ura sper sa nu mai gresesc pe viitor si sa fim prieteni
Sus In jos
edy132
Spammer amator
Spammer amator
edy132


Posts : 51
Activitate : 27185
Reputation : 5
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 5:38 pm

Auziti cik murim in 2012 Sad Neutral No pale
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 5:41 pm

Esti cumva Nostradamus sa stii daca murim sau nu?exista orice posibilitate nimeni nu poate stii decat dumnezeu poate ei zic in 2012 dar poate se va intampla pe mii de ani sau chiar anu viitor degeaba zice cineva ca va fi sau nu sfarsitul lumii odata si odata va fi si nu putem schimba asta


Ultima editare efectuata de catre Bossulik in 5th Iulie 2009, 5:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
GodKiller
Admin
Admin
GodKiller


Posts : 101
Activitate : 27227
Reputation : 7
Join date : 05/07/2009
Location : Home

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 5:50 pm

mda .. eu chiar cred in existenta extraterestrilor. ar fi o noua dovada ca suntem prea redusi mental sa nu ne gandim ca in atatea miliarde de planete nu mai e macar una pe care sa existe viata.
numai in calea lactee sunt aproximativ 200 de milioane de stele, dar ganditi-va ca sunt zeci si zeci de mii de galaxii. poate chiar milioane. este imposibil sa nu existe viata extraterestra, chiar daca se poate ca noi sa nu o fi descoperit.
in orice caz eu am mentalitatea bogata si imi pot imagina multe lucruri ... sunt de parere ca exista si extraterestri si conspiratii secrete, fantome, strigoi, alte dimensiuni, etc ...
Sus In jos
http://spamers.n-stars.org
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 5:59 pm

si eu cred in astea nu avem de unde sa stim de existenta lor
Sus In jos
character5ura*
Admin
Admin
character5ura*


Posts : 38
Activitate : 27158
Reputation : 3
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 10:26 pm

la pariu ca se stie de existenta lor? doar ca sunt musamalizate treburile atat de bine incat oamenii de rand sa nu stie si sa nu isi dea seama.. voi chiar credeti ca oamenii din popor au inventat strigoii asa din imaginatia lor? daca sunt cumva oameni preistorici care nu au evoluat odata cu noi ? sa fim seriosi.. fiecare legenda are un sambure de adevar What a Face
Sus In jos
vlad105
Spammer amator
Spammer amator
vlad105


Posts : 216
Activitate : 27331
Reputation : 1
Join date : 05/07/2009
Age : 27
Location : pe pamant

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 10:50 pm

de cate ori s-a zis ca o sa murim
on:imi place stargate
Sus In jos
http://spamers.n-stars.org
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 11:28 pm

de multe dar odata si odata se va adeveri
Sus In jos
[:x] 1ng3rashul [:X]
5ura's girlfriend.. do not touch me
5ura's girlfriend.. do not touch me
[:x] 1ng3rashul [:X]


Posts : 113
Activitate : 27265
Reputation : 6
Join date : 05/07/2009
Age : 27
Location : C. de Arges

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 11:46 pm

Asta spuneau si cu ,,gaura neagra ,, bagase lumea in affraid
lol! Daca D-zeu ne vrea la el .. nu ne putem impotrivi Razz
El ne-a creat el are dreptu` sa ne ya cand vreau El
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty5th Iulie 2009, 11:49 pm

bne zis ingerasule RESPECT
Sus In jos
character5ura*
Admin
Admin
character5ura*


Posts : 38
Activitate : 27158
Reputation : 3
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty6th Iulie 2009, 12:06 am

eu sunt crestin, dar cateodata sincer stau si ma gandesc si ma intreb daca Dumnezeu nu e cumva un extraterestru dintr'o rasa mult mai avansata noua si ne'a creat pentru a face experimente pe noi.. Suspect stiu ca iar aiurez dar in ziua de azi orice e posibil.. Shocked
Sus In jos
Revan
Admin
Admin
Revan


Posts : 100
Activitate : 27211
Reputation : 0
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty6th Iulie 2009, 12:09 am

Dupa com stiti in toate statele super dezvoltate economic si stiintific exista cateva organizatii care ascund unele lucruri oamenilor ma refer la area 51 sau cavaleri x si y sau multe altele sunt multe chestii p care statu american sau rus ni le ascunde.......
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty6th Iulie 2009, 12:12 am

poi da ascund poate au gasit extraterestrii boli fara leac si dinastea oamenilor maturi nu lear fi asa d frik dar pe un copil lar traumatiza sa auda lucruri de astea deaia sunt strict secrete
Sus In jos
character5ura*
Admin
Admin
character5ura*


Posts : 38
Activitate : 27158
Reputation : 3
Join date : 05/07/2009

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty6th Iulie 2009, 12:17 am

pai cine te pune sa citesti? si intocmai dasta le ascund.. pentru ca lumea ar fi traumatizata la aflarea acestor vesti affraid
Sus In jos
Bossulik
Spammer
Spammer
Bossulik


Posts : 559
Activitate : 27696
Reputation : 4
Join date : 05/07/2009
Location : Pe Marte

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty6th Iulie 2009, 12:21 am

ehh adulti nu prea mai mult copii de 5 6 ani pt ca nu numa in carti se va spune asta dar va umbla vorba si va ajunge la urechile celor mici care o sa fie traumatizati rau si eu sunt copil si stiu cum e sa aflii asa cva
Sus In jos
vlad105
Spammer amator
Spammer amator
vlad105


Posts : 216
Activitate : 27331
Reputation : 1
Join date : 05/07/2009
Age : 27
Location : pe pamant

Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty6th Iulie 2009, 7:36 pm

eu cand aud asa ceva:
1.profit in ultima zi Wink
2.si daca nu se va intampla intru pe http://spamers.n-stars.org/ Smile)
Sus In jos
http://spamers.n-stars.org
Continut sponsorizat





Science-fiction Empty
MesajSubiect: Re: Science-fiction   Science-fiction Empty

Sus In jos
 
Science-fiction
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul spamerilor :: Spam si Off-Topic :: Off-Toapice-
Mergi direct la: